PIERWSZY trening grupowy GRATIS !

TRENINGI

TBC (TOTAL BODY CONDITION) – wytrzymałość i wzmacnianie

Głównym celem zajęć jest kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni co wiąże się z poprawą ogólnej sprawności, redukcją tkanki tłuszczowej i ujędrnienie sylwetki.

Charakterystyczną cecha lekcji TBC jest szerokie zastosowanie przyrządów i przyborów zwiększających opór w czasie ćwiczeń takich jak hantle, sztangi typu Body Pump, obciążniki na nogi i ręce, stepy, taśmy i tubingi.

Na zajęciach wykonujemy proste sekwencje ruchów w rytm muzyki, które mają za zadanie uruchomić mięśnie całego ciała: ramiona, nogi, brzuch, pośladki.

Zajęcia typu TBC są doskonałym uzupełnieniem treningu aerobowego.

Zajęcia średnio intensywne

 

 ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

BPU (kształtujące brzuch, pośladki, uda)

Zajęcia o średniej intensywności o charakterze wzmacniająco-kształtującym. Celem zajęć jest harmonijne ukształtowanie sylwetki, likwidacja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie wybranych partii ciała, poprawa napięcia mięśniowego oraz rozciągnięcia mięśni.

Zajęcia przeznaczone dla każdego.

Niska lub średnia intensywność, zajęcia wzmacniające.

 ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

FAT BURNING (POGROMCA TŁUSZCZU) 

Trening aerobowy (cardio) o średniej intensywności ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję celulitu. Trening polega na umiarkowanie łatwych ćwiczeniach cardio (sekwencje kroków low jak i podskoków, skoków, biegu zwiększających intensywność zajęć).

W czasie zajęć staramy się utrzymać 60-70% tętna maksymalnego (tętno maksymalne obliczamy ze wzoru 220 – wiek) Jest to strefa spalania tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa spalana jest dopiero po 20 minutach treningu w podanych granicach tętna, dlatego trening aerobowy powinien trwać minimum 30 minut. Im więcej chcemy spalić tym dłużej powinien trwać trening cardio.

Trening łączymy z ćwiczeniami wzmacniającymi w końcowej części zajęć.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

TRENING FUNKCJONALNY

Trening funkcjonalny to nowoczesne – ogólnorozwojowe spojrzenie na trening fitness. Na zajęciach wykorzystujemy proste wersje przysiadów, skłonów, wykroków i ćwiczeń w różnych płaszczyznach.  Podstawową zasadą treningu jest funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w ruchach życia codziennego. Celem treningu jest harmonijny rozwój sprawności fizycznej. W czasie zajęć pracujemy nad równomiernym wzrostem takich cech motorycznych jak: wytrzymałość, siła, szybkość, skoczność. Priorytetem będzie praca nad stabilizacją i mobilnością. Równomiernie stymulując cały organizm wyrównując napięcia mięśniowe.

Trening funkcjonalny jest treningiem prozdrowotnym, w którym aktywizujemy mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację tułowia.

Podczas zajęć używamy: duże i małe piłki, sztangi, taśmy, przybory sensoryczne, bosu, TRX.

 ZAPISZ SIĘ  NA ZAJĘCIA

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia grupowe przy muzyce przeznaczone dla osób zdrowych chcących zapobiegać ewentualnym schorzeniom i dysfunkcjom. Polecane również dla osób, które miały problemy z kręgosłupem, zakończyły leczenie lub rehabilitację i uzyskały zgodę lekarza prowadzącego na udział w zajęciach.

czytaj więcej...

 

BABY TEAM – MAMA I DZIECKO

Zajęcia ruchowe dla mam z niemowlętami. Warto pomóc naturze w szybszej regeneracji po porodzie. Podczas zajęć mama i dziecko pozostają w bliskim kontakcie, co w połączeniu z odpowiednią dawką ćwiczeń dla mamy i świetnej zabawy dla maluszka stymuluje produkcję oksytocyny – hormonu miłości, który ułatwia proces nawiązywania niezwykłej więzi między mamą a dzieckiem.

czytaj więcej...

 

KONTAKT

KOCI GRZBIET
Kameralne Studio Treningu
ul. Sobieskiego 22/1
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 780 018 899
e-mail: studio@kocigrzbiet.com
Znajdź  i polub  nas:

rEGULAMIN

Polityka prywatności

Dokumenty do pobrania

Strona stworzona przez www.starttu.pl