PIERWSZY trening grupowy GRATIS !

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy - intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Masaż klasyczny ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy.

Sam masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów i aparatu więzadłowego, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Już jeden, poprawnie wykonany zabieg polepsza samopoczucie, odczuwamy mniejsze napięcie w okolicach grzbietu, karku.

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym. Masaż ten występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż kamieniami jest połączeniem kilku rodzajów terapii: termoterapii - gorące kamienie głęboko rozgrzewają organizm, rozluźniają napięcia mięśniowe drenażu - ciepło pobudza krążenie przyśpieszając wydalanie produktów przemiany materii i wchłanianie substancji odżywczych akupresury - ucisk kamieni powoduje rozluźnienie i odprężenie aromaterapii - olejki eteryczne użyte do masażu odprężają i działają ożywczo na skórę Poprzez połączenie kamieni z odpowiednimi technikami masażu uzyskuje się efekt głębokiego relaksu. Masaż kamieniami wulkanicznymi jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.

Wskazania do masażu: nadmierny stres, nerwice, stany wyczerpania psychofizycznego, wzmożone napięcie mięśniowe, ból pochodzenia mięśniowo-powięziowego, stany przeciążeniowe, urazy ortopedyczne, rwa kulszowa, choroby układu krążenia, zaburzenia czynnościowe narządów wewnętrznych, otyłość, problemy z przemianą materii.

Mariusz Kocik

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, gdzie uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego. W marcu 2010 roku ukończyłem podyplomowe studia trenera II klasy (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Od ponad 20 lat jestem związany zawodowo ze sportem. Posiadam kwalifikacje z zakresu: masażu klasycznego, gimnastyki korekcyjnej dzieci i młodzieży, odnowy biologicznej i regeneracji w sporcie.

Ukończyłem kursy:

  • Techniki rolowania w praktyce,

  • Zdrowy kręgosłup.

ZAPISZ SIĘ NA MASAŻ

Patrycja Kołacz

Jestem fizjoterapeutką z kilku letnim stażem. Obecnie studiuję na Politechnice Opolskiej fizjoterapię II stopnia. Na co dzień pracuję w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich w Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej .

Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów:

  • Kinesioteping

  • Masaż klasyczny

  • Diagnostyka i terapia neurologiczno- ortopedyczna

  • Suche igłowanie

 ZAPISZ SIĘ NA MASAŻ

KONTAKT

KOCI GRZBIET
Kameralne Studio Treningu
ul. Sobieskiego 22/1
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 780 018 899
e-mail: studio@kocigrzbiet.com
Znajdź  i polub  nas:

rEGULAMIN

Polityka prywatności

Dokumenty do pobrania

Strona stworzona przez www.starttu.pl