PILATES W GRUPIE

Kocigrzbiet to kameralne studio treningu i ta idea towarzyszy nam przy organizowaniu wszystkich zajęć w naszym studio. Treningi pilatesowe na macie odbywają się w niewielkich, najczęściej 6–osobowych grupach, co zapewnia ćwiczącym poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas zajęć. Mimo, że jest to trening grupowy, staramy się indywidualnie zajmować każdym klientem. Ze względu na Wasze potrzeby i możliwości z karty naszych treningów stworzyliśmy PILATESOWE MENU:

 

Pilates Reha to zajęcia skierowane do osób z różnego rodzaju dysfunkcjami aparatu ruchu lub problemami bólowymi kręgosłupa. Odpowiedni i bezpieczny zestaw ćwiczeń pozwoli Ci krok po kroku odzyskać formę fizyczną.

Pilates Basic to zajęcia dla osób, które zaczynają przygodę z tym rodzajem treningu lub wracają po dłuższej przerwie. Radość jaką niesie pełna sprawność fizyczna, smukła sylwetka i moc, którą poczujesz w swoim ciele, to efekty uprawiania Pilates.

Pilates I to zajęcia dla osób, które opanowały podstawowe ćwiczenia. Regularny trening Pilates sprawi, że Twoje ciało będzie elastyczne, a moc płynąca prosto z Twoich mięśni głębokich zwiększy możliwości uprawnia każdej aktywności fizycznej.

POWER KIDS - trening dla dzieci to nowoczesna forma treningu dla dzieci, w którym łączymy elementy gimnastyki korekcyjnej, Pilates i treningu funkcjonalnego. Głównym celem tych zajęć jest kształtowanie nawyku prawidłowej postawy oraz zdolności koordynacyjnych. Zajęcia odbywają się w niewielkich kameralnych grupach pod okiem specjalistów.

PIERWSZY trening grupowy GRATIS !

KONTAKT

KOCI GRZBIET
Kameralne Studio Treningu
ul. Sobieskiego 22/1
42-600 Tarnowskie Góry

tel. 780 018 899
e-mail: studio@kocigrzbiet.com
Znajdź  i polub  nas:

rEGULAMIN

Polityka prywatności

Dokumenty do pobrania

Strona stworzona przez www.starttu.pl